O Praktyce

O klinice Implanty Olsztyn

O mnie

Jakub Horyń

Jestem twórcą praktyki stomatologicznej ImplantyOlsztyn.pl i lekarzem specjalizującym się w implantologii i protetyce. Wierzę, że piękny uśmiech jest prawem każdego pacjenta. 

 Na co dzień ustalam i dostosowywuje plany leczenia do możliwości pacjenta, zawsze mając na uwadze ich dobro. 

Ukończyłem studia podyplomowe z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii i okluzji, stale poszerzając swoje kompetencje poprzez udział w licznych krajowych i zagranicznych szkoleniach. Jestem absolwentem renomowanych programów, takich jak VieSID Curriculum w Vienna School of Interdisciplinary Dentistry, Curriculum Periodontologiczne pod kierownictwem Prof. Dr. med. dent. Dr. h.c., MSc Antona Sculeana oraz Preludium Implantologii w Instytucie Vivadental. Ponadto, jestem członkiem międzynarodowej organizacji ITI (International Team for Implantology) oraz Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządy Żucia

O mojej praktyce

ImplantyOlsztyn.pl Olsztyn

W ImplantyOlsztyn.pl oferuję kompleksową opiekę, zapewniając pacjentom doskonałą jakość usług i profesjonalne podejście do leczenia. Zaewniam skuteczną terapię w przyjaznej atmosferze. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta i dbałości o jego wygodę, staram się zapewnić pozytywne doświadczenie wizyty. Skrupulatnie dbam o najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa, aby zapewnić pacjentom spokój.

Ząb Implanty Olsztyn